Aktivitetskalender

Hvert år afholdes en lang række træningspas og aktiviteter i de enkelte klubber. Aktiviteter under Fodtennis Danmark kan findes her.

  • tirs
    12
    jul
    2022

    Sommertræning i Hafnia-Hallen

    10:00Hafnia-Hallen, Valby

    Kom og prøv fodtennis - Helt gratis.

    Vi afholder åbent træning fra kl. 10-00-13.00, hvor landsholdsspiller, Camilla Friberg, vil lære dig fede fodtennistricks.

    Tilmeld dig til: fodtennis@fodtennis.dk

  • ons
    13
    jul
    2022

    Sommertræning i Aalborg

    11:00Aalborg

    Kom og vær til gratis sommertræning i FKF Fodtennis.

    Skriv til fodtennis@fodtennis.dk for tilmelding

  • tors
    21
    jul
    2022

    Sommertræning i Hafnia-Hallen

    10:00Hafnia-Hallen, Valby

    Kom og prøv fodtennis - Helt gratis.

    Vi afholder åbent træning fra kl. 10-00-13.00, hvor landsholdsspiller, Camilla Friberg, vil lære dig fede fodtennistricks.

    Tilmeld dig til: fodtennis@fodtennis.dk

  • man
    25
    jul
    2022
    ons
    27
    jul
    2022

    Fodtennisskole i Ganløse

    Ganløse, Egedal Kommune
  • tors
    28
    jul
    2022
    fre
    29
    jul
    2022

    Fodtennisskole i Valby

    Fremad Valby, København
  • man
    01
    aug
    2022
    ons
    03
    aug
    2022

    Fodtennisskole i Brødeskov Hallen

    Brødeskov Hallen

    Læs mere og tilmeld dig her: Ungdomscamp i Brødeskov - Fodtennis Danmark

  • lør
    17
    sep
    2022

    Liga Øst: Runde 1

    Ganløse Hallen, Egedal Kommune

    Følg med på hjemmesiden eller vores facebookside, hvor der kommer mere information

  • man
    26
    sep
    2022
    søn
    02
    okt
    2022

    Fodtennissportens Dag

    Storkøbenhavn
  • tirs
    11
    okt
    2022

    Skolestævne i Albertslund

    Storkøbenhavn
  • tirs
    01
    nov
    2022

    Skolestævne i Rebild

    Nordjylland
  • lør
    14
    jan
    2023

    Juniorligaen: Runde 2

    Hafnia-Hallen, Valby

    Følg med på hjemmesiden eller vores facebookside, hvor der kommer mere information

  • søn
    22
    jan
    2023

    Liga Øst: Runde 3

    Brødeskov, Hillerød

    Følg med på hjemmesiden eller vores facebookside, hvor der kommer mere information

  • lør
    11
    feb
    2023

    Liga Vest: Runde 4

    Bavnehøjskone, Aarhus

    Følg med på hjemmesiden eller vores facebookside, hvor der kommer mere information

  • lør
    25
    feb
    2023

    Liga Øst: Runde 4

    Hafnia-Hallen, Valby

    Følg med på hjemmesiden eller vores facebookside, hvor der kommer mere information

  • søn
    12
    mar
    2023

    Liga Øst: Runde 5 og Juniorligaen: Runde 3

    Brødeskov, Hillerød

    Følg med på hjemmesiden eller vores facebookside, hvor der kommer mere information

  • lør
    22
    apr
    2023

    Jyllandsmesterskaberne 2023

    Aalborg
  • lør
    29
    apr
    2023

    Sjællandsmesterskaberne 2023

    Ganløse, Egedal Kommune
  • lør
    20
    maj
    2023

    DM 2023 (Damer og herrer)

    Aarhus